Jak działa Afrodyta Tester Owulacyjny ze śliny 

 

AFRODYTA Tester Owulacyjny  / Test Owulacyjny ze śliny

jest mini mikroskopem, który powieksza aż 67X twoją próbkę śliny lub alternatywnie śluzu szyjkowego

zawierającą hormon estrogenu odpowiedzialnego za owulację.

Estrogen obecny w kobiecym ciele jest także obecny w płynach ustrojowych, takich jak ślina czy śluz szyjkowy. Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Wzrost poziomu  estrogenów powoduje reakcję, która sprawia, że ślina lub śluz szyjkowy, po wyschnięciu, podlega procesowi krystalizacji i wówczas można zauważyć struktury podobne kształtem do paproci.

Pojawienie się “paproci” w wysuszonej próbce śliny to w rzeczywistości skrystalizowana sól. Wzrost poziomu estrogenów prowadzi do zwiększonego stężenia roztworu chlorku sodu (soli). Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.

W zależności od poziomu estrogenu, po wyschnięciu śliny czy śluzu szyjkowego można zauważyć w różnej ilości struktury przypominające kształtem liście paproci (dni płodne i owulacja) lub bezkształtne kropki (dni niepłodne).  

Skuteczność działania Testera Owulacyjnego ze śliny AFRODYTA wynosi 98% 

Korelacja pomiędzy pojawiającymi się obrazami skrystalizowanej śliny  a skuteczną owulacją okresem płodnym (określona także przez dopochwowe badania ultrasonograficzne jajników oraz w szczególności pęcherzyka) została potwierdzona w 98% przypadkach w badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie, gdzie zastosowano nasz Tester   Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.

 

 

 

 

 

Faza niepłodna

W czasie dni niepłodnych, czyli przed i po owulacji , gdy poziom estrogenów jest niski, na szkiełku mikroskopowym widać tylko bezkształtne punkty.

Dni płodne - Faza przejściowa

Wraz  ze wzrostem poziomu estrogenów w cyklu miesiączkowym, na szkiełku mikroskopowym zauważymy gdzie-nie-gdzie powstające struktury przypominające liście paproci. Może ich być stosunkowo niewiele, niemniej jednak to nie ilość a ich obecność to sygnał, że zaczęły się dni płodne (tzw. faza przejściowa przedowulacyjna) i owulacja powinna wystąpić w przeciągu ok. 3-4 dni.  

Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu  AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.

Struktury „paproci” zanikają ok. 2 -3 dni po owulacji (tzw. faza przejściowa poowulacyjna), kiedy poziom estrogenów drastycznie spada. 

Owulacja

Na krótko przed owulacją, poziom estrogenów jest tak wysoki, że kryształki śliny o kształcie paproci będą widoczne na całym szkiełku mikroskopowym. Taki obraz wskazuje, że owulacja albo się już rozpoczęła lub wkrótce nastąpi w ciągu ok. 24-48h. 

Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki  liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej.

MINI MIKROSKOP AFRODYTA PRZEZNACZONY JEST DO POMOCY W OKREŚLENIU DNI OWULACJI / PŁODNYCH ORAZ NIEPŁODNYCH. PRODUCENT I/LUB DYSTRYBUTOR NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŻADNE STRATY LUB SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEPRAWIDŁOWEJ INTERPRETACJI WYNIKÓW TESTU.

Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.

Translate »