Antykoncepcja z Afrodyta Testerem Owulacyjnym ze śliny 

Specjalnie skonstruowany mini mikroskop AFRODYTA Tester  Owulacyjny ze śliny pomaga w skutecznym wyznaczaniu dni płodnych i  dni niepłodnych.

Skuteczność działania Testera Afrodyta wynosi 98% potwierdzona szczegółowymi badaniami klinicznymi.

W ciągu zaledwie 5 minut, na podstawie kilku kropli twojej śliny (lub śluzu szyjkowego) możesz określić dni płodne i dni niepłodne podczas cyklu miesięcznego.

Taka wiedza jest kluczowa w planowaniu życia intymnego.

W oparciu o szereg badań na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat oraz zastosowaniu nowoczesnych technik badawczych, naukowcy potwierdzili bezpośrednią korelację pomiędzy wzrostem hormonu estrogenu a pięcioma dniami płodnymi w cyklu miesiączkowym kobiety. 

 

antykoncepcja, Antykoncepcja z Testerem Afrodyta

Skuteczność Testeru Owulacyjnego Afrodyta ze śliny jako mini mikroskopu opiera się na naukowym odkryciu, że wysoki poziom hormonu estrogenu w ślinie lub śluzie szyjkowym, w połączeniu z solami (elektrolitami) także obecnymi w ślinie (lub śluzie szyjkowym), po wyschnięciu, kiedy oglądane pod mikroskopem, tworzą obrazy zawierające wiele struktur podobnych do paproci. Te „struktury paproci” to wysuszona sól lub kryształki elektrolitów będące rezultatem zwiększania się elektrolitów przed i podczas owulacji. W pozostałe dni niepłodne cyklu miesiączkowym widoczne są bezkształtne punktowe struktury.

Ślina jest najbardziej dostępnym i najłatwiejszym do uzyskania  płynem  ustrojowym. Niepotrzebne są żadne dodatkowy testy na mocz czy krew.

Część optyczna AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu  Owulacyjnego ze śliny powiększa 68X twoją próbkę śliny (lub  śluzu szyjkowego). Porównując obraz jaki widzisz w  mikroskopie z obrazkami referencyjnymi możesz  określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej lub niepłodnej

 

Jeśli NIE planujesz zajść w ciążę, SKUTECZNE określenie dni płodnych i niepłodnych w cyklu miesiączkowym jest kluczowe.  

Obliczanie okresu płodności przy wykorzystaniu metod tradycyjnych może być niedokładne, zwłaszczakiedy  kobieta ma nieregularne cykle. 

Należy pamiętać, że cykle mogą się od siebie diametralnie różnićNie jest niczym nieprawidłowym mieć owulację w: 21, 25 czy 30 dniu cyklu miesiączkowego. niektórych cyklych owulacja może w ogóle nie wystąpić. Te różnice  wynikają z wielu czynnikówna przykład mogą być spowodowane paleniem papierosówprzez stres czy odżywianie, co wpływa na zmiany w produkcji hormonów regulujących układ dokrewny ludzkiego ciała.

Na szczęście specyficzne zmiany biologiczne zachodzące w organizmie kobiety mogą wskazywać dni płodne i  owulację, kiedy powinnaś stosować dodatkowe zabezpieczenie antykoncepcyjne lub powstrzymać się od współżycia.

Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.

UWAGANa jakość próbki śliny może mieć wpływ paleniealkohol i spożywanie posiłkówDlatego zaleca się użycie śliny do testu  najlepiej rano przed myciem zębów, lub co najmniej godzinę po  wykonaniu powyższych czynnościAlternatywą może być użycie   śluzu szyjkowego.

Pamietaj, że u każdej kobiety obraz powstały na szkiełku mikroskopowym może się trochę różnić. 

Faza niepłodna

W czasie dni niepłodnych, czyli przed i po owulacji , gdy poziom estrogenów jest niski, na szkiełku mikroskopowym widać tylko bezkształtne punkty. 

POCZĘCIE NIE JEST MOŻLIWE

antykoncepcja, Antykoncepcja z Testerem Afrodyta
antykoncepcja, Antykoncepcja z Testerem Afrodyta

Dni płodne - Faza przejściowa

ETAP 1

Wraz  ze wzrostem poziomu estrogenów w cyklu miesiączkowym, na szkiełku mikroskopowym zauważymy krótkie linie grubości włosa. Struktur przypominających włos może być kilka lub niewiele.  Ilość nie jest tak ważna jak ich sama obecność.
To oznacza, że owulacja może wystąpić w przeciągu 1- 4 dni. JEST TO MOMENT, KIEDY POWINNAŚ ZACZĄĆ STOSOWAĆ DODATKOWE ZABEZPIECZENIE ANTYKONCEPCYJNE LUB POWSTRZYMAĆ SIĘ OD WSPÓŁŻYCIA

ETAP 2

W tej fazie widzisz, że krótkie linie stały się dłuższe  i zaczynają przybierać kształt rzęsy / paproci:
niektóre struktury przypominające włos rozdwajają się i  mnożą. Oznacza to, że właśnie nastąpił lub niedługo nastąpi początek owulacji.
Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu  AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie. 

Struktury “paproci” zanikają ok. 2 -3 dni po owulacji (tzw. faza przejściowa poowulacyjna), kiedy poziom estrogenów drastycznie spada.

Owulacja

Na krótko przed owulacją, poziom estrogenów jest tak wysoki, że kryształki śliny o kształcie paproci będą widoczne na całym szkiełku mikroskopowym. Taki obraz wskazuje, że owulacja albo się już rozpoczęła lub wkrótce nastąpi w ciągu ok. 24-48. 

Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki  liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej.

antykoncepcja, Antykoncepcja z Testerem Afrodyta

MINI MIKROSKOP AFRODYTA PRZEZNACZONY JEST DO POMOCY W OKREŚLENIU DNI OWULACJI / PŁODNYCH ORAZ NIEPŁODNYCH. PRODUCENT I/LUB DYSTRYBUTOR NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŻADNE STRATY LUB SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEPRAWIDŁOWEJ INTERPRETACJI WYNIKÓW TESTU.

Translate »