Co to jest Afrodyta Tester Owulacyjny ze śliny

, Tester Owulacyjny Afrodyta

AFRODYTA Tester Owulacyjny  / Test Owulacyjny ze śliny/ jest mini mikroskopem wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania.

W ciągu zaledwie 5 minut, na podstawie kilku kropli twojej śliny (lub śluzu szyjkowego) pomaga określić dni płodne i dni niepłodne podczas cyklu miesięcznego.

W oparciu o szczegółowe badania na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat oraz udoskonaleniu technik badawczych, naukowcy potwierdzili bezpośrednią korelację pomiędzy wzrostem hormonu estrogenu a pięcioma dniami płodnymi w cyklu miesiączkowym kobiety. Estrogen jest obecny w płynach ustrojowych, takich jak, mocz, krew, ślina oraz śluz szyjkowy.

Skuteczność Testeru Owulacyjnego Afrodyta ze śliny jako mini mikroskopu opiera się na naukowym odkryciu, że wysoki poziom hormonu estrogenu w ślinie lub śluzie szyjkowym, w połączeniu z solami (elektrolitami) także obecnymi w ślinie (lub śluzie szyjkowym), po wyschnięciu, kiedy oglądane pod mikroskopem wyglądają na zawierające wiele struktur podobnych do paproci. Te „struktury paproci” to wysuszona sól lub kryształki elektrolitów będące rezultatem zwiększania się elektrolitów przed i podczas owulacji. W pozostałe dni niepłodne cyklu miesiączkowym widoczne są bezkształtne punktowe struktury.

Część optyczna Testeru Owulacyjnego Afrodyta powiększa twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego) aż 68X.

Porównując obraz, jaki widzisz w mikroskopie z trzema obrazkami poniżej, możesz określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej czy niepłodnej.  

Wiarygodność odczytu wynosi 98%, co zostało potwierdzone drobiazgowymi badaniami klinicznymi.

Stosowany z powodzeniem w ponad 30 krajach.  

Tester Owulacyjny Afrodyta jest urządzeniem do samodzielnego stosowania.

 

 

Bardzo ważne: porównaj obraz, który widzisz w mikroskopie z tym poniżej.

Zdjęcia referencyjne

Translate »