Jak działa Afrodyta Tester Owulacyjny ze śliny
AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny
jest mini mikroskopem, który powieksza aż 67X twoją próbkę śliny lub alternatywnie śluzu szyjkowego
zawierającą hormon estrogenu odpowiedzialnego za owulację.
Estrogen obecny w kobiecym ciele jest także obecny w płynach ustrojowych, takich jak ślina czy śluz szyjkowy. Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Wzrost poziomu estrogenów powoduje reakcję, która sprawia, że ślina lub śluz szyjkowy, po wyschnięciu, podlega procesowi krystalizacji i wówczas można zauważyć struktury podobne kształtem do paproci.
Pojawienie się “paproci” w wysuszonej próbce śliny to w rzeczywistości skrystalizowana sól. Wzrost poziomu estrogenów prowadzi do zwiększonego stężenia roztworu chlorku sodu (soli). Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.
W zależności od poziomu estrogenu, po wyschnięciu śliny czy śluzu szyjkowego można zauważyć w różnej ilości struktury przypominające kształtem liście paproci (dni płodne i owulacja) lub bezkształtne kropki (dni niepłodne).
Skuteczność działania Testera Owulacyjnego ze śliny AFRODYTA wynosi 98%
Korelacja pomiędzy pojawiającymi się obrazami skrystalizowanej śliny a skuteczną owulacją / okresem płodnym (określona także przez dopochwowe badania ultrasonograficzne jajników oraz w szczególności pęcherzyka) została potwierdzona w 98% przypadkach w badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie, gdzie zastosowano nasz Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.
Faza niepłodna
W czasie dni niepłodnych, czyli przed i po owulacji , gdy poziom estrogenów jest niski, na szkiełku mikroskopowym widać tylko bezkształtne punkty.
Dni płodne - Faza przejściowa
Wraz ze wzrostem poziomu estrogenów w cyklu miesiączkowym, na szkiełku mikroskopowym zauważymy gdzie-nie-gdzie powstające struktury przypominające liście paproci. Może ich być stosunkowo niewiele, niemniej jednak to nie ilość a ich obecność to sygnał, że zaczęły się dni płodne (tzw. faza przejściowa przedowulacyjna) i owulacja powinna wystąpić w przeciągu ok. 3-4 dni.
Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.
Struktury “paproci” zanikają ok. 2 -3 dni po owulacji (tzw. faza przejściowa poowulacyjna), kiedy poziom estrogenów drastycznie spada.
Owulacja
Na krótko przed owulacją, poziom estrogenów jest tak wysoki, że kryształki śliny o kształcie paproci będą widoczne na całym szkiełku mikroskopowym. Taki obraz wskazuje, że owulacja albo się już rozpoczęła lub wkrótce nastąpi w ciągu ok. 24-48h.
Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej.
MINI MIKROSKOP AFRODYTA PRZEZNACZONY JEST DO POMOCY W OKREŚLENIU DNI OWULACJI / PŁODNYCH ORAZ NIEPŁODNYCH. PRODUCENT I/LUB DYSTRYBUTOR NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŻADNE STRATY LUB SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEPRAWIDŁOWEJ INTERPRETACJI WYNIKÓW TESTU.
Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.