Jak działa Afrodyta Tester Owulacyjny ze śliny 

 

AFRODYTA Tester Owulacyjny  / Test Owulacyjny ze śliny

jest mini mikroskopem, który powieksza aż 67X twoją próbkę śliny lub alternatywnie śluzu szyjkowego

zawierającą hormon estrogenu odpowiedzialnego za owulację.

Estrogen obecny w kobiecym ciele jest także obecny w płynach ustrojowych, takich jak ślina czy śluz szyjkowy. Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Wzrost poziomu  estrogenów powoduje reakcję, która sprawia, że ślina lub śluz szyjkowy, po wyschnięciu, podlega procesowi krystalizacji i wówczas można zauważyć struktury podobne kształtem do paproci.

Pojawienie się “paproci” w wysuszonej próbce śliny to w rzeczywistości skrystalizowana sól. Wzrost poziomu estrogenów prowadzi do zwiększonego stężenia roztworu chlorku sodu (soli). Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.

W zależności od poziomu estrogenu, po wyschnięciu śliny czy śluzu szyjkowego można zauważyć w różnej ilości struktury przypominające kształtem liście paproci (dni płodne i owulacja) lub bezkształtne kropki (dni niepłodne).  

Skuteczność działania Testera Owulacyjnego ze śliny AFRODYTA wynosi 98% 

Korelacja pomiędzy pojawiającymi się obrazami skrystalizowanej śliny  a skuteczną owulacją okresem płodnym (określona także przez dopochwowe badania ultrasonograficzne jajników oraz w szczególności pęcherzyka) została potwierdzona w 98% przypadkach w badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie, gdzie zastosowano nasz Tester   Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.

 

 

 

 

 

tester owulacyjny, Jak działa

Faza niepłodna

W czasie dni niepłodnych, czyli przed i po owulacji , gdy poziom estrogenów jest niski, na szkiełku mikroskopowym widać tylko bezkształtne punkty.

Dni płodne - Faza przejściowa

Wraz  ze wzrostem poziomu estrogenów w cyklu miesiączkowym, na szkiełku mikroskopowym zauważymy gdzie-nie-gdzie powstające struktury przypominające liście paproci. Może ich być stosunkowo niewiele, niemniej jednak to nie ilość a ich obecność to sygnał, że zaczęły się dni płodne (tzw. faza przejściowa przedowulacyjna) i owulacja powinna wystąpić w przeciągu ok. 3-4 dni.  

Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu  AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.

Struktury “paproci” zanikają ok. 2 -3 dni po owulacji (tzw. faza przejściowa poowulacyjna), kiedy poziom estrogenów drastycznie spada. 

tester owulacyjny, Jak działa
tester owulacyjny, Jak działa

Owulacja

Na krótko przed owulacją, poziom estrogenów jest tak wysoki, że kryształki śliny o kształcie paproci będą widoczne na całym szkiełku mikroskopowym. Taki obraz wskazuje, że owulacja albo się już rozpoczęła lub wkrótce nastąpi w ciągu ok. 24-48h. 

Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki  liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej.

MINI MIKROSKOP AFRODYTA PRZEZNACZONY JEST DO POMOCY W OKREŚLENIU DNI OWULACJI / PŁODNYCH ORAZ NIEPŁODNYCH. PRODUCENT I/LUB DYSTRYBUTOR NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŻADNE STRATY LUB SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEPRAWIDŁOWEJ INTERPRETACJI WYNIKÓW TESTU.

Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.

tester owulacyjny, Jak działa
Translate »