Jak Zajść w Ciążę z Afrodyta Testerem Owulacyjnym ze śliny 

jak zajść w ciążę, Jak Zajść w Ciążę z Tester Afrodyta

Okres płodności / owulacja występuje jeden raz podczas cyklu miesięcznego. Komórka jajowa dojrzewa połowie cykluokoło 10 – 14 dnia  poprzedzającego wystąpienie miesiączki

Chociaż podczas cyklu miesiączkowego komórka jajowa jest gotowa do zapłodnienia tylko przez ok. 12-24 godzin, plemniki są w stanie przeżyć w organizmie kobiety przeciętnie ok. 3 dni (choć zdarzają się przypadki nawet do 5 czy 7 dni) i mogą poczekać na dojrzałą komórkę jajową w drogach rodnych kobiety. Plemnik przeżywa tak długo dzięki śluzowi  szyjki macicy, który go chroni, aż do momentu owulacji, gdy kobieta jest najbardziej płodna. Dlatego przyjmuje się, że stosunek płciowy nawet 3 dni przed owulacją i 2 dni po niej może doprowadzić do zapłodnienia

Reasumującstatystycznie w cyklu miesiączkowym kobiety jest tylko ok. 5 – 6 dni płodnych, kiedy istnieje możliwość zajścia w ciążę:

Jeśli starasz się Zajść w Ciążę, wiedza, w którym momencie w cyklu miesiączkowym występują dni płodne i owulacja jest kluczowe.  

Obliczanie okresu płodności przy wykorzystaniu metod tradycyjnych może być niedokładne, zwłaszczakiedy kobieta ma nieregularne cykle. 

Należy pamiętać, że cykle mogą się od siebie diametralnie różnićNie jest niczym nieprawidłowym mieć owulację w: 21, 25 czy 30 dniu cyklu miesiączkowego. niektórych cyklych owulacja może w ogóle nie wystąpić. Te różnice  wynikają z wielu czynnikówna przykład mogą być spowodowane paleniem papierosówprzez stres czy odżywianie, co wpływa na zmiany w produkcji hormonów regulujących układ dokrewny ludzkiego ciała.

Dla par starających się o dziecilub zainteresowanych planowaniem rodziny rezultaty uzyskiwane przy pomocy  metod  tradycyjnych mogą być w najlepszym wypadku frustrujące.
 
Na szczęście specyficzne zmiany biologiczne zachodzące w organizmie kobiety mogą wskazywać dni płodne i  owulację

Specjalnie skonstruowany mini mikroskop znany jako  AFRODYTA Tester Owulacyjny/ Test Owulacyjny ze śliny pomaga w ustaleniu występowania okresu płodności.
 
Każda kobieta może teraz łatwo sprawdzić swoje dni  płodne oraz owulację każdej chwili i każdym miejscu bez wykresów temperatury czy próbki moczu,ale na  podstawie TYLKO paru kropel ślinyŚlina jest najbardziej  dostępnym i najłatwiejszym do uzyskania płynem  ustrojowym.
Niepotrzebne  skomplikowane testy na krew czy mocz
 
Część optyczna AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / TestuOwulacyjnego ze śliny powiększa 68X twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego). Porównując obraz jaki widzisz w  mikroskopie z obrazkami referencyjnymi obok możesz  określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej / owulacyjnej, przejściowej lub niepłodnej

 

Bardzo ważne: porównaj obraz, który widzisz w mikroskopie z tym poniżej.

jak zajść w ciążę, Jak Zajść w Ciążę z Tester Afrodyta

Wiarygodność odczytu wynosi 98%, co zostało potwierdzone drobiazgowymi badaniami klinicznymi.

Wzrost poziomu estrogenu w cyklu miesiączkowym kobiety osiąga swoje maksymalne stężenie w dniu owulacji, a następnie drastycznie spada. Obecność oraz ilość struktur przypominających liście paproci odpowiada zmianom stężenia estrogenów.

jak zajść w ciążę, Jak Zajść w Ciążę z Tester Afrodyta

Faza niepłodna

W czasie dni niepłodnych, czyli przed i po owulacji , gdy poziom estrogenów jest niski, na szkiełku mikroskopowym widać tylko bezkształtne punkty. POCZĘCIE NIE JEST MOŻLIWE

Owulacja

Na krótko przed owulacją, poziom estrogenów jest tak wysoki, że kryształki śliny o kształcie paproci będą widoczne na całym szkiełku mikroskopowym. Taki obraz wskazuje, że owulacja albo się już rozpoczęła lub wkrótce nastąpi w ciągu ok. 24-48. 

Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki  liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej.

Dni płodne - Faza przejściowa

ETAP 1

Wraz  ze wzrostem poziomu estrogenów w cyklu miesiączkowym, na szkiełku mikroskopowym zauważymy krótkie linie grubości włosa. Struktur przypominających włos może być kilka lub niewiele.  Ilość nie jest tak ważna jak ich sama  obecność.
To oznacza, że owulacja może wystąpić w przeciągu 1- 4 dni.

ETAP 2

W tej fazie widzisz, że krótkie linie stały się dłuższe  i zaczynają przybierać kształt rzęsy / paproci:
niektóre struktury przypominające włos rozdwajają się i  mnożą. Oznacza to, że właśnie nastąpił lub niedługo nastąpi początek owulacji.
Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu  AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie. 

Struktury “paproci” zanikają ok. 2 -3 dni po owulacji (tzw. faza przejściowa poowulacyjna), kiedy poziom estrogenów drastycznie spada.

Translate »