INFOLINIA: 883 94 94 94

Nasza Misja

Dostarczać produkty i usługi, które konsekwentnie spełniają lub przewyższają oczekiwania naszych klientów oraz być liderem na rynku, na którym świadczymy usługi.

Od roku 2000 konsekwentnie realizujemy nasze podstawowe cele I oferujemy szeroką gamę produktów  o najwyższej jakości  oraz zapewniamy naszym Klientom szybką wysyłkę, wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny. Nasz pierwszy dział AMED ginekologia został stworzony z myślą o lekarzach którzy w swojej pracy chcą się posługiwać sprzętem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Stopniowo poszerzamy i różnicujemy naszą ofertę tak by była ona kompletna i konkurencyjna.


Nasz drugi dział AMED Naturalna Płodność został utworzony dwa lata temu, ma on za zadanie informować i edukować młodych ludzi w zakresie antykoncepcji niehormonalnej. Naszymi flagowymi produktami Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę oraz komputery cyklu Cyclotest, które bazując na naturalnych procesach zachodzących w ludzkim ciele dostarczają kobiecie wiedzy o jej organizmie i „regulują” jej aktywność seksualną. Dział AMED Naturalna Płodność ma również za zadanie dostarczać wiedzy na temat ciąży i rodzicielstwa kobietom , które planują zostać matkami. Poza działem z poradami i artykułami, posiadamy szeroką gamę produktów do higieny intymnej, lubrykantów wspomagających zapłodnienie, suplementów diety i eko kosmetyków.
 
Nasz najmłodszy dział to AMED Baby, który został stworzony z myślą o dzieciach i ich mamach. Z uwagi na fakt, jest to nasza najnowsza inicjatywa, asortyment nie jest zbyt liczny ale każdy z nich (np. podkłady dla dzieci) wykonane z surowców najwyższej jakości przez co bezpieczne dla dzieci, higieniczne i wygodne. Naszym celem na przyszłość jest dobrze wyposażony dział w którym każda kobieta i mama znajdzie wszystko co jest potrzebne w opiece nad dzieckiem
 

Nasi Klienci

Każdy z nas w AMED jest zobowiązany wykonywać codziennie swoje zadania w jak najlepszy sposób, aby dostarczać produkty i usługi, jakich potrzebuje Klient.
Jesteśmy zdecydowanym liderem na polskim rynku w kompleksowym zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych - obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z naszych usług ponad 3000 lekarzy ginekologów w Polsce.

Nasze Produkty

Produkty oferowane przez firmę AMED zaprojektowane i produkowane w taki sposób, aby konsekwentnie spełniać standardy wysokiej jakości i działania.